Výsledky z akcie (417 účastníkov)

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : Trasa C - 25 km - 480 m

Kategória : muži 19-29  rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2100 Samuel M. SEGUM BIKE TEAM 00:56:46.82
2097 Michal N. 00:57:10.06
2031 Peter S. Borovce 00:59:05.50
2035 Michal D. 01:03:55.77
2005 Jakub K. 01:04:58.20
2061 Adam K. CK Ioan 1209 01:07:33.26
2072 Marcus B. PRO CYCLING - AONE 01:12:11.13
2117 Tomáš V. Cykloklub Studienka 01:12:26.74
2033 Ján P. BaJoMi 01:15:42.47
2111 Adam E. 01:18:36.96
2046 Miroslav S. BaJoMi 01:27:13.94
2036 Aleksei K. 01:29:46.65
2012 Jakub F. 01:44:46.08
0 Matúš M. ŠKODA BIKE TEAM DN:St:ar.ts

Kategória : muži 30-39  rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2066 Martin B. Makaj alebo seď doma! 00:57:05.57
2019 Tomas Z. Cyklo ŠK Jablonica 00:57:08.02
2018 Lukáš P. CK Svätý Jur 01:03:43.78
2067 Ivan Z. 01:03:56.28
2086 Norbert K. PRO CYCLING - AONE Team 01:05:45.77
2076 Adrian K. 01:17:24.96
2113 Jaroslav V. 01:18:31.57
2078 Ladislav D. IBM ISC 01:18:36.32
2073 Ján L. ( janci30) Cyklo Klub Považská Bystrica 01:18:40.95
2011 Branislav P. Karpaty Kids 01:19:43.31
2105 Martin D. 01:21:18.44
2021 Martin B. Cykloklub Vysočan 01:23:05.69
2099 Milan Č. 01:29:51.65
2015 Marek K. 01:39:06.37
2087 Miroslav Š. 01:39:17.86
2039 Ferdinand F. 01:39:36.12
0 Matúš Š. KPHC Turčianske Teplice DN:St:ar.ts

Kategória : muži 40-49  rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2096 Michal N. dymytry ždánice 00:57:06.52
2042 Juraj K. Piestany 00:58:39.55
2091 Rastislav K. PROefekt team 01:01:46.79
2037 Viktor D. Stupava 01:03:44.28
2106 Dávid Ď. Muscle\_Bike\_Team 01:04:16.52
2090 Vojtech K. Bike For Life Bike Club 01:05:27.03
2108 Martin N. Zaziultra 01:05:37.77
2057 Vladislav H. 01:05:38.79
2109 Gergely A. 01:06:06.52
2001 Roman K. ( Romanks) Lýtka ako žehličky 01:06:10.04
2069 Jaroslav B. CykloPovažie 01:11:33.50
2022 Pavol B. Cykloklub Vysočan 01:12:20.10
2081 Gábor Kálmán V. Buruczki Training System SE 01:14:28.61
2098 Peter G. Black mamba team 01:15:24.35
2053 Peter K. 01:15:49.22
2006 Milan P. SPIE PRASLIČKA 01:16:20.22
2004 Ivan M. PROefekt team 01:16:49.85
2026 Jaro S. 01:16:55.54
2014 EMSI-CSLA Vertiv 01:19:36.81
2056 Slavo M. Black Mamba Team 01:19:49.21
2020 Štefan D. Športový klub Topoľčianky 01:21:13.45
2027 Miloslav T. RAJO bike 01:23:01.69
2103 Martin H. Malacky 01:23:46.19
2064 Martin S. We ll Get There When We Get There 01:24:01.93
2008 Juraj W. Tribeč riders 01:24:03.93
2079 Peter F. IBM ISC 01:28:18.73
2028 Vlado J. Medizinische Universität Wien 01:29:06.98
2023 Matúš G. Cykloklub Vysočan 01:34:34.40
2092 Ondrej M. 01:35:43.12
2095 Marek Š. 01:36:17.87
2017 Ján P. 01:38:51.86
2044 Jaroslav B. CK Studienka 01:42:55.84
2050 Marian F. Vertiv 01:44:46.09
2065 Peter Š. We ll Get There When We Get There 01:55:19.48
0 Andrej K. ( Andy4175) CYKLISTICKÁ TOUR DN:St:ar.ts

Kategória : chlapci do 14 rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2059 Martin P. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 00:57:22.06
2016 Viliam B. KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 00:58:07.51
2003 Martin M. PROefekt team 01:16:49.85
2034 Leonard P. STAY ALIVE! Triathlon team 01:33:45.68
2115 Matúš G. Fox 01:34:47.14

Kategória : muži od 15 do 18 rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2074 Maxim R. CYKLISTICKÁ TOUR 00:59:57.49
2060 Patrik H. Cycling Academy Bratislava 01:00:32.80
2110 Dominik D. ( DominikD1) CYKLISTICKÁ TOUR 01:04:52.27
2083 Matúš C. SEGUM BIKE TEAM 01:06:53.26
2107 Timotej Š. 01:08:06.76
2101 Jeremy S. Kaktus Bike Team 01:12:06.49
2088 Dominik H. TJ IOAN1209 01:18:27.08
2049 Adam G. Vysoka pri Morave 01:28:54.73
2054 Peter K. 01:35:22.63

Kategória : muži od 50 do 59 rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2007 Peter S. CK Krivoklát 01:01:06.48
2094 Miroslav K. Športservis Team 01:04:39.52
2052 ikar1968 Marianka 01:09:41.25
2082 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 01:10:59.49
2029 Jozef Č. ( jojo1970) CK Sv.Jur 01:11:38.64
2116 Michal O. Nemšová 01:12:15.24
2077 Jaroslav V. Pezinok 01:23:55.27
2089 Mikuláš J. 01:51:18.30
2118 Marek J. MANAG TERMO 03:10:21.71

Kategória : muži 60 a viac rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2013 Dušan P. ( dupan1) ZSE cycling team 01:08:49.66
2063 Miloš S. ( technoportsvoboda) REDOX Slovakia 01:09:01.01
2104 Ľuboš V. sk Topolcianky 01:11:09.00
2062 GaliPet Cyklo Klub Dynamax Nitra 01:12:09.88
2030 Rudolf H. ( helesr) 01:16:43.23
2025 István T. 01:23:59.19
2085 Alois G. 01:28:08.41
2041 Vincent H. Cyklistický klub Svätý Jur 01:43:26.59
2024 Jozef G. Cykloklub Vysočan 01:57:28.77
2055 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 02:22:06.01

Kategória : ženy od 19 do 29 rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2102 Nikola G. KEC Pružina 01:15:25.35
2043 Tamara F. 01:38:55.87

Kategória : dievčatá do 14 rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2075 Katarína R. CYKLISTICKÁ TOUR 01:21:25.46
2093 Stella Š. 01:26:03.67
2068 Alexandra K. SK Vodotiky 01:39:45.86
2119 Janka J. 03:10:22.42

Kategória : ženy od 40 do 49 rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2071 Zuzana S. 01:26:20.75
2047 Jana B. 01:38:49.61
2040 Mariana D. CK Svätý Jur 01:43:27.09
2084 Estera H. KPFC STUPAVA 01:45:08.83
2080 Natalia H. IBM ISC 01:52:17.54
2121 Petra P. 02:06:57.11

Kategória : ženy 30-39  rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2070 Zuzana R. SK Vodotiky 01:39:48.36
2120 Lucia I. 01:44:43.08
0 Lenka A. Bratislava DN:St:ar.ts

Kategória : ženy 50 a viac rokov (Trasa C - 25 km - 480 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2114 Silvia V. 01:52:52.04

Typ trate : Trasa B - 42 km - 900 m

Kategória : muži 19-29  rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3138 Matúš Jakub K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 01:35:01.77
3032 Lubomir M. WLRMcc 01:35:09.53
3106 Matej B. Finančné centrum Team 01:38:35.79
3141 Dominik G. ( dominikgabris192887) Finančné centrum Team 01:42:46.23
3030 Erik K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 01:46:44.23
3025 Branislav C. 01:47:57.71
3148 Jakub M. PROefekt team 01:49:31.95
3033 Lukáš M. PROefekt team 01:59:19.16
3031 Dávid K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:00:13.71
3028 Marek K. 02:15:28.08
3024 Michal V. 02:15:29.08
3093 Matej V. Bike4you Hlohovec 02:15:59.83
3071 Patrik K. IBM ISC 02:31:25.17
3143 Finet F. 02:46:12.93
3132 Roman S. 02:49:21.17
3023 Jozef S. 02:59:59.15
3027 Jakub J. 03:21:50.94
3026 Lukáš K. 03:38:09.43
3082 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM DN:Fi:ni.sh
0 Lukáš B. CK Svätý Jur DN:St:ar.ts
3029 Marian M. SEGUM BIKE TEAM DN:St:ar.ts

Kategória : muži 40-49  rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3139 Szilárd B. Buruczki Training System SE 01:38:59.17
3092 Ľubomír O. Bike4you Hlohovec 01:43:29.13
3137 Csongor B. BTS SC 01:46:43.96
3117 Ondrej H. Športový klub Devínska Kobyla 01:47:05.96
3130 Norbert Š. Limbach 01:48:20.46
3053 Martin Holiš ( hoblik) Bike4you Hlohovec 01:48:27.82
3090 Michal Z. Radclub Parndorf 01:48:55.07
3062 Robert P. BROD GYM 01:51:49.79
3051 Andrej J. Stupava 01:53:52.02
3088 Fedor M. 01:56:03.75
3119 Peter Ď. Rakeri 01:56:08.17
3063 Juraj B. CK Koliesko Stupava 01:57:10.91
3094 Patrik P. Bike4you Hlohovec 02:00:29.16
3060 Martin M. Svätý Jur 02:02:37.89
3112 Marián Š. 02:03:09.64
3056 Peter B. 02:06:55.37
3069 Martin D. Tyflocomp 02:09:46.37
3064 Vladimir B. 02:11:22.60
3129 Milan I. 02:12:14.60
3114 Roland B. Dunajska Streda 02:13:22.84
3084 Pavol P. MTBiker 02:14:39.08
3061 Peter L. 02:17:33.07
3077 Jozef L. IBM ISC 02:18:38.79
3055 Stanislav P. 02:18:45.06
3065 Radovan M. Píla 02:18:52.82
3149 Jaroslav S. 02:22:09.80
3087 Juraj N. Dúbravka 02:22:16.54
3116 Andrej L. 02:22:40.50
3058 Ivan K. RAJO bike 02:24:31.79
3124 Martin F. BaluarteCaffe 02:24:33.28
3059 Vladimír J. 02:24:50.79
3052 Juraj K. 02:27:27.46
3086 Martin S. CTM Stara Tura 02:31:16.75
3070 Peter K. 02:31:20.04
3054 Daniel K. kaktus bike team BA 02:32:56.50
3057 Miroslav V. 02:37:05.87
3074 Tomas K. IBM ISC 02:38:00.11
3120 Peter M. 02:39:41.36
3080 Lubomir K. 02:46:08.18
3108 Erik D. 02:57:31.92
3104 Juraj Š. 03:03:21.11
3068 Branislav U. 03:04:33.10
3067 Miroslav B. 03:04:35.35
3066 Michal M. 03:25:44.49
3072 Petr Š. IBM ISC 04:31:28.93
3131 Štefan F. 04:42:58.37
3096 Peter Č. Športservis Team DN:Fi:ni.sh
3110 Marek P. ( marohc) Bike4you Hlohovec DN:Fi:ni.sh
3048 Peter G. DN:St:ar.ts
0 Slavomir K. ( Ledavi) TJ Radola DN:St:ar.ts
3073 Vladimír K. IBM ISC DN:St:ar.ts

Kategória : muži 30-39  rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3144 Tomáš D. Športový klub Devínska Kobyla 01:42:16.49
3045 Martin Š. ( skopo) Kaktus bike team 01:52:41.53
3122 Lukas S. 01:53:43.05
3041 Lukáš M. ( lmmontsro) 01:53:51.69
3121 Ivan S. Skalica 01:55:40.43
3083 Mário K. 01:55:51.42
3040 Daniel H. Cyklo Klub Dynamax Nitra 01:59:08.75
3038 Lukáš J. WLRMcc 02:03:41.14
3042 Lukas K. Kráľovské šípy 02:05:15.38
3081 Juraj F. Suncycle.sk 02:05:19.38
3095 Simon S. TRI TEAM MUSKETIERE 02:11:44.86
3076 Marek H. IBM ISC 02:11:51.35
3039 Matúš Š. Bike4You Hlohovec 02:12:17.60
3085 Michal S. Častá 02:15:27.83
3046 Martin P. 02:15:28.83
3107 Juraj H. 02:22:09.05
3111 Martin Š. 02:23:57.04
3047 Marek B. Borský Mikuláš 02:24:24.31
3113 Braňo P. 02:26:41.28
3044 Peter Z. - 02:29:16.02
3128 Milan Dujsík ( sakal-1) BRS Technology - Kaktus bike racing team 02:31:02.43
3043 Andrej M. 02:31:19.25
3035 Tomas S. 02:31:53.91
3134 Miroslav A. 02:36:24.48
3037 Milan S. 02:41:02.45
3127 Ján F. Borský Svätý Jur 02:46:50.43
3034 František J. DN:Fi:ni.sh
3147 Ján C. ebajk racing DN:Fi:ni.sh
0 Martin G. ( martin-gunis) Green bike DN:St:ar.ts
0 Róbert G. MTBIKER DN:St:ar.ts
3075 Jakub O. IBM ISC DN:St:ar.ts
0 Ľubomír M. Cyklostore - APEN team DN:St:ar.ts

Kategória : muži do 18 rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3078 Michal D. 01:43:23.37
3105 Bence C. KTM Team Hungary 01:55:27.67
3022 Filip J. KAKTUS BIKE - Team Bratislava 02:06:13.12
3021 Dominik T. RAJO bike 02:17:54.32
3100 Kristian K. 02:35:11.49
0 Matej Š. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava DN:St:ar.ts

Kategória : muži od 50 do 59 rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3079 Tibor C. Buruczki Training System SE 01:44:43.47
3010 Marián M. SEGUM BIKE TEAM 01:53:47.93
3013 Robert S. Bike4you Hlohovec 02:01:09.65
3009 Markus W. LC Cafe Haferl 02:18:08.82
3012 Pavol T. ŠK Topoľčianky 02:20:34.30
3008 Martin K. Cykloklub Vysočan 02:25:57.87
3015 Radovan J. 02:26:28.78
3011 Marián M. CK Ioan 1209 02:31:02.93
3140 Roman Z. 3atletik Prievidza 02:33:22.25
3091 Robert V. 02:38:52.63
3007 Milan Černay ( 293macka) 02:45:37.03
3115 Dieter H. Austrria biker 02:49:10.42
3125 Miloš K. 02:50:39.41
3014 Marek M. Bratislava 02:50:50.42
3123 Rudolf P. PROefekt team DN:Fi:ni.sh
3101 Milos K. Bike4You Hlohovec DN:Fi:ni.sh
3103 Roman H. Športservis Team DN:Fi:ni.sh
3006 Rastislav G. Limbach DN:St:ar.ts

Kategória : ženy 30-39  rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3102 Viktória S. KTM Team HUngary 02:08:42.12
3089 Kristína N. BEERTEAM 02:27:29.77
3020 Gabriela J. BRS Technology - Kaktus bike racing team 02:47:28.18
3145 Radka Z. 03:17:56.78

Kategória : muži 60 a viac rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3018 Imrich T. ( bikerbrumko) Bajkula Bearider Bratislava 02:12:29.85
3017 Michal S. 02:16:22.83
3135 Milan K. CCS 02:35:20.98
3118 Jozef M. Pentagon 02:36:11.73
3126 Gabriel B. 02:38:02.72
3097 Ladislav B. ziadny 02:44:32.94
3019 Viliam P. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:44:43.44
3133 Josef B. 02:51:37.48
3016 Alexej Š. Kubra 03:04:34.84
3098 Herbert Z. RC-Tulln DN:Fi:ni.sh
3099 Friedrich P. Kollar Cycling Team DN:Fi:ni.sh
0 Frantisek K. ProSport Team Košice DN:St:ar.ts

Kategória : ženy 50 a viac rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3005 Jana K. Novomestský Superbiker 02:22:32.79
3136 Ivana D. 02:29:17.44
3004 Martina Černayová ( 293macka) Bike4you Hlohovec 02:45:36.54

Kategória : ženy od 40 do 49 rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3003 Michaela Š. 02:25:06.23
3146 Júlia J. CK FALANGE 02:39:42.34

Kategória : ženy od 19 do 29 rokov (Trasa B - 42 km - 900 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3109 Michaela H. 02:39:11.73
3002 Terézia Š. 03:38:07.28
3001 Barbora C. DN:Fi:ni.sh

Typ trate : Trasa A - 76 km - 1850 m

Kategória : muži 30-39  rokov (Trasa A - 76 km - 1850 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
4094 Martin K. PRO CYCLING AONE 03:09:25.63
4096 Juraj K. PROefekt across CST team 03:09:32.13
4087 Peter V. Športservis Team BA 03:21:58.32
4092 Daniel K. ebajk racing 03:22:34.57
4023 Radovan H. Force KCK Zlín 03:31:05.75
4072 Matej P. Cycling Academy Bratislava 03:34:05.27
4016 Martin M. ( Hary13) BRS KAKTUS BIKE 03:42:14.57
4066 Ľubomír J. 03:48:00.92
4015 František P. WLRMcc 03:48:41.67
4077 Zdenko Š. 03:48:58.95
4075 Johannes H. 03:49:02.25
4063 Marian Z. MTBIKER 03:50:45.74
4009 Marek Z. 03:54:22.71
4054 David L. IBM ISC 03:54:46.39
4022 Michal K. 03:57:07.43
4025 Lukas K. DT 04:01:57.63
4020 Mariann M. PRO Efekt Team 04:09:31.07
4091 Miloš J. 04:09:46.82
4014 Matej M. 04:14:39.80
4021 Georg P. 04:18:55.47
4018 Filip M. 04:21:30.77
4019 Peter A. 04:26:35.89
4010 Ľubomír J. BA 04:27:59.73
4067 Martin Wachs ( martin_waxo) Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 04:39:21.52
4017 Bohumír P. OAC 05:15:47.75
4097 Bodnár M. 2 in a Row 05:42:39.87
4024 Marek V. 06:04:57.75
4013 Jakub K. T2F DN:St:ar.ts
0 Radovan B. SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:St:ar.ts
0 Vladimír H. Finančné centrum Team DN:St:ar.ts
4026 Martin T. Bikeunion DN:St:ar.ts

Kategória : muži do 29 rokov (Trasa A - 76 km - 1850 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
4082 Šimon O. Cyklostore - Apen Team 03:22:18.54
4006 Tomáš J. ŠK Jablonica 03:22:22.26
4079 Bence D. Buruczki Training System 03:22:45.57
4086 Michael H. BikeManiac 03:24:34.74
4095 Martin Š. ( smyky) GREENBIKE ALOHA TEAM 03:29:20.94
4005 Marek Ondriš ( 323marek232) Bike4you Hlohovec 03:31:29.40
4004 Timotej M. ( motii) CCN 03:46:32.69
4002 Adam Š. 03:46:58.68
4088 Erik H. 04:21:33.44
4003 Michal Š. CK FALANGE Bratislava 04:42:16.67
4001 Miroslav I. Cyklistický klub Energia Svit DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. DN:St:ar.ts
4008 Matúš P. StonksOnlyGoUp DN:St:ar.ts

Kategória : muži 40-49  rokov (Trasa A - 76 km - 1850 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
4070 Martin S. 03:27:14.53
4034 Sebastian P. ( bastylica) Expendables Cycling Team 03:31:08.67
4033 Peter K. ( Kemo) Discover Cycling 03:33:04.00
4068 Zdenko N. US Pressburg 03:34:27.39
4043 Jan H. 03:34:52.49
4093 Štefan P. OUTSITERZ 03:52:53.41
4074 Peter F. Bike4you Hlohovec 03:52:55.65
4031 Martin Š. Expendables Cycling Team 03:53:27.91
4084 Luboš H. ( lubos73) Neverice 03:59:33.12
4037 Martin B. ( the-redsox) BIKE RACING CLUB 04:00:40.14
4030 Marešek 04:09:36.57
4042 Juraj T. 04:11:35.53
4040 Milan J. Limbach 04:14:17.51
4041 Vladimír Z. 04:19:32.46
4032 Róbert K. ( RoboNM) NMnV 04:23:03.93
4029 Radovan K. Horská Polícia 04:25:42.99
4062 Peter J. CK Stupava Ski Klub Rychla Bezka 04:31:33.96
4035 Marek M. Bike-Centrum Dubnica nad Vahom 04:32:30.71
4028 Robert H. 04:34:26.45
4036 Rudolf M. Športservis Team BA 04:39:34.02
4044 Marko P. 04:46:36.20
4061 Kirill Z. 04:49:47.17
4098 Gábor E. 2 in a Row 05:42:40.12
4039 Milan P. DN:Fi:ni.sh
4081 Gabriel H. ( havrilla) PIERRE BAGUETTE team DN:Fi:ni.sh
4080 Michal D. ( michal.dubovec) InShape.sk DN:Fi:ni.sh
4083 Lech K. ( Lechu) BIKE RACING CLUB DN:Fi:ni.sh
4069 Marian H. ( mekcen) DN:Fi:ni.sh
4076 Maxim E. DN:Fi:ni.sh
0 Roderik Hartmann ( hartmannrodo) Bike Aréna Zlatnícka Dolina DN:St:ar.ts
0 Jaromir S. DN:St:ar.ts
0 Daniel O. TREK SE DN:St:ar.ts
0 Andrej Š. DN:St:ar.ts

Kategória : muži 50 a viac rokov (Trasa A - 76 km - 1850 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
4078 Rudolf T. Toms Radhaus 03:41:26.21
4073 Bernhard W. RC ARBÓ WEIZ 03:47:06.94
4071 Oswald V. 03:48:28.42
4050 Karol T. PROefekt team 03:53:44.21
4056 Stanislav B. CK Koliesko Stupava 04:18:42.78
4049 Ivo R. Transbeton Brno 04:27:50.49
4051 Marian Džongov ( Marin1) KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 04:38:41.27
4065 Maroš S. CK Koliesko Stupava 04:41:51.16
4048 Emil G. Športový klub Devínska Kobyla 04:42:14.74
4047 Jozef K. Cyklocentrum Plus Trnava 05:06:23.79
4089 Peter V. Skalické trdla 05:20:51.72
4052 Peter K. Cyklisti Trnava 05:43:13.12
4058 Miroslav K. 05:58:59.54
4064 Jozef W. Bratislava DN:Fi:ni.sh
4046 Petr L. ( elvila) DN:St:ar.ts
0 Florian P. PROefekt team DN:St:ar.ts
0 Josef G. NAPARIDERS DN:St:ar.ts

Kategória : ženy  do 39 rokov (Trasa A - 76 km - 1850 m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
4090 Laura L. BIKEGARAGE 04:47:50.63
0 Denisa Dubovská ( DeniDu) ŠK Jablonica DN:St:ar.ts

Typ trate : BEH 8 km - 180m

Kategória : muži 40-49  rokov (BEH 8 km - 180m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7001 Martin K. ( martinkolacan) K K Racing DN:Fi:ni.sh
7002 Ivan Kolačan ( koiv1001) K K Racing DN:Fi:ni.sh
7011 Branislav P. Stay Alive! Triathlon team DN:Fi:ni.sh
7012 Ľudovít H. Bratislava Runners DN:Fi:ni.sh
7013 Miroslav D. DN:Fi:ni.sh
7015 Norbert K. Nectel running team DN:Fi:ni.sh
7009 Dalibor G. Behamekecame DN:St:ar.ts
7017 Miroslav K. ( m.kadorik) Zlaté Moravce DN:St:ar.ts

Kategória : muži 30-39  rokov (BEH 8 km - 180m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7003 Tibor P. Stupava DN:Fi:ni.sh
7005 Marian Š. ( xbiker) CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh
7006 Peter K. DN:Fi:ni.sh
7008 Ivan O. Stupava DN:Fi:ni.sh
7022 Juraj O. ( eloscilatore) Športservis Bratislava DN:Fi:ni.sh
7025 Ľubomír O. Speed4dogs DN:Fi:ni.sh

Kategória : muži do 18 rokov (BEH 8 km - 180m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7007 Tomas A. DN:Fi:ni.sh

Kategória : muži 50 a viac rokov (BEH 8 km - 180m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7014 Martin G. Vysoka pri Morave DN:Fi:ni.sh
7024 Tomáš K. DN:Fi:ni.sh
7026 Štefan J. Manag-Termo s.r.o. DN:Fi:ni.sh
7023 Miroslav Ď. Liga lanovka DN:St:ar.ts

Kategória : ženy 40 a viac rokov (BEH 8 km - 180m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7016 Iveta O. Marianka DN:Fi:ni.sh
7018 Renata S. DN:Fi:ni.sh

Kategória : muži 19-29  rokov (BEH 8 km - 180m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7020 Michal D. DN:Fi:ni.sh
7028 Maximilián K. DN:Fi:ni.sh
7004 Jakub A. BROKER SERVICE GROUP DN:St:ar.ts
7010 Samuel V. DN:St:ar.ts

Kategória : ženy do 29  rokov (BEH 8 km - 180m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7027 Katarína D. Bajkservis DN:Fi:ni.sh

Kategória : ženy 30-39  rokov (BEH 8 km - 180m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7019 Zuzana M. Pacienti s pľúcnou hypertenziou o.z. DN:St:ar.ts
0 Dominika R. Bratislavský samosprávny kraj DN:St:ar.ts
7021 Judit B. DN:St:ar.ts
0 Erika K. Ľúbim Adamka DN:St:ar.ts

Typ trate : BEH 17 km - 370m

Kategória : muži 40-49  rokov (BEH 17 km - 370m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
8001 Jozef Š. Stupava DN:Fi:ni.sh
8005 Adrian K. Fčelly karpatské DN:Fi:ni.sh
8014 Martin N. DN:Fi:ni.sh
8015 Miloš S. ( maila) KPFC Stupava DN:Fi:ni.sh
8022 Slavomír S. DN:Fi:ni.sh
8008 Andrew D. DN:St:ar.ts
0 Ivan H. SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:St:ar.ts

Kategória : ženy 40 a viac rokov (BEH 17 km - 370m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
8002 Michaela K. Fčelly karpatské DN:Fi:ni.sh

Kategória : muži 30-39  rokov (BEH 17 km - 370m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
8007 Ivan D. ( Ifcik) DN:Fi:ni.sh
8017 Michal M. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava DN:Fi:ni.sh
8021 Marek M. DN:Fi:ni.sh
8004 Tomáš H. DN:St:ar.ts
0 Marián P. DN:St:ar.ts
8023 Tomas H. braTRIslava triathlon team DN:St:ar.ts
8011 Matej K. DN:St:ar.ts
8012 Tomáš G. Pofeo DN:St:ar.ts
8013 Slavomir H. Pofeo DN:St:ar.ts

Kategória : ženy 30-39  rokov (BEH 17 km - 370m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
8006 Nikoleta J. DN:Fi:ni.sh
8010 Lucia B. Kovalcuk Team DN:Fi:ni.sh
8020 Katarína J. DN:Fi:ni.sh
8003 Sláva H. DN:St:ar.ts

Kategória : ženy do 29  rokov (BEH 17 km - 370m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
8016 Valentína G. Bajkula Bearider Bratislava DN:Fi:ni.sh

Kategória : muži 50 a viac rokov (BEH 17 km - 370m)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
8019 Dušan O. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava DN:Fi:ni.sh
8009 Jozef K. Záhorská Bystrica DN:St:ar.ts



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : Trasa C - 25 km - 480 m

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2100 Samuel M. SEGUM BIKE TEAM 00:56:46.82
2066 Martin B. Makaj alebo seď doma! 00:57:05.57
2096 Michal N. dymytry ždánice 00:57:06.52
2019 Tomas Z. Cyklo ŠK Jablonica 00:57:08.02
2097 Michal N. 00:57:10.06
2059 Martin P. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 00:57:22.06
2016 Viliam B. KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 00:58:07.51
2042 Juraj K. Piestany 00:58:39.55
2031 Peter S. Borovce 00:59:05.50
2074 Maxim R. CYKLISTICKÁ TOUR 00:59:57.49
2060 Patrik H. Cycling Academy Bratislava 01:00:32.80
2007 Peter S. CK Krivoklát 01:01:06.48
2091 Rastislav K. PROefekt team 01:01:46.79
2018 Lukáš P. CK Svätý Jur 01:03:43.78
2037 Viktor D. Stupava 01:03:44.28
2035 Michal D. 01:03:55.77
2067 Ivan Z. 01:03:56.28
2106 Dávid Ď. Muscle\_Bike\_Team 01:04:16.52
2094 Miroslav K. Športservis Team 01:04:39.52
2110 Dominik D. ( DominikD1) CYKLISTICKÁ TOUR 01:04:52.27
2005 Jakub K. 01:04:58.20
2090 Vojtech K. Bike For Life Bike Club 01:05:27.03
2108 Martin N. Zaziultra 01:05:37.77
2057 Vladislav H. 01:05:38.79
2086 Norbert K. PRO CYCLING - AONE Team 01:05:45.77
2109 Gergely A. 01:06:06.52
2001 Roman K. ( Romanks) Lýtka ako žehličky 01:06:10.04
2083 Matúš C. SEGUM BIKE TEAM 01:06:53.26
2061 Adam K. CK Ioan 1209 01:07:33.26
2107 Timotej Š. 01:08:06.76
2013 Dušan P. ( dupan1) ZSE cycling team 01:08:49.66
2063 Miloš S. ( technoportsvoboda) REDOX Slovakia 01:09:01.01
2052 ikar1968 Marianka 01:09:41.25
2082 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 01:10:59.49
2104 Ľuboš V. sk Topolcianky 01:11:09.00
2069 Jaroslav B. CykloPovažie 01:11:33.50
2029 Jozef Č. ( jojo1970) CK Sv.Jur 01:11:38.64
2101 Jeremy S. Kaktus Bike Team 01:12:06.49
2062 GaliPet Cyklo Klub Dynamax Nitra 01:12:09.88
2072 Marcus B. PRO CYCLING - AONE 01:12:11.13
2116 Michal O. Nemšová 01:12:15.24
2022 Pavol B. Cykloklub Vysočan 01:12:20.10
2117 Tomáš V. Cykloklub Studienka 01:12:26.74
2081 Gábor Kálmán V. Buruczki Training System SE 01:14:28.61
2098 Peter G. Black mamba team 01:15:24.35
2102 Nikola G. KEC Pružina 01:15:25.35
2033 Ján P. BaJoMi 01:15:42.47
2053 Peter K. 01:15:49.22
2006 Milan P. SPIE PRASLIČKA 01:16:20.22
2030 Rudolf H. ( helesr) 01:16:43.23
2003 Martin M. PROefekt team 01:16:49.85
2004 Ivan M. PROefekt team 01:16:49.85
2026 Jaro S. 01:16:55.54
2076 Adrian K. 01:17:24.96
2088 Dominik H. TJ IOAN1209 01:18:27.08
2113 Jaroslav V. 01:18:31.57
2078 Ladislav D. IBM ISC 01:18:36.32
2111 Adam E. 01:18:36.96
2073 Ján L. ( janci30) Cyklo Klub Považská Bystrica 01:18:40.95
2014 EMSI-CSLA Vertiv 01:19:36.81
2011 Branislav P. Karpaty Kids 01:19:43.31
2056 Slavo M. Black Mamba Team 01:19:49.21
2020 Štefan D. Športový klub Topoľčianky 01:21:13.45
2105 Martin D. 01:21:18.44
2075 Katarína R. CYKLISTICKÁ TOUR 01:21:25.46
2027 Miloslav T. RAJO bike 01:23:01.69
2021 Martin B. Cykloklub Vysočan 01:23:05.69
2103 Martin H. Malacky 01:23:46.19
2077 Jaroslav V. Pezinok 01:23:55.27
2025 István T. 01:23:59.19
2064 Martin S. We ll Get There When We Get There 01:24:01.93
2008 Juraj W. Tribeč riders 01:24:03.93
2093 Stella Š. 01:26:03.67
2071 Zuzana S. 01:26:20.75
2046 Miroslav S. BaJoMi 01:27:13.94
2085 Alois G. 01:28:08.41
2079 Peter F. IBM ISC 01:28:18.73
2049 Adam G. Vysoka pri Morave 01:28:54.73
2028 Vlado J. Medizinische Universität Wien 01:29:06.98
2036 Aleksei K. 01:29:46.65
2099 Milan Č. 01:29:51.65
2034 Leonard P. STAY ALIVE! Triathlon team 01:33:45.68
2023 Matúš G. Cykloklub Vysočan 01:34:34.40
2115 Matúš G. Fox 01:34:47.14
2054 Peter K. 01:35:22.63
2092 Ondrej M. 01:35:43.12
2095 Marek Š. 01:36:17.87
2047 Jana B. 01:38:49.61
2017 Ján P. 01:38:51.86
2043 Tamara F. 01:38:55.87
2015 Marek K. 01:39:06.37
2087 Miroslav Š. 01:39:17.86
2039 Ferdinand F. 01:39:36.12
2068 Alexandra K. SK Vodotiky 01:39:45.86
2070 Zuzana R. SK Vodotiky 01:39:48.36
2044 Jaroslav B. CK Studienka 01:42:55.84
2041 Vincent H. Cyklistický klub Svätý Jur 01:43:26.59
2040 Mariana D. CK Svätý Jur 01:43:27.09
2120 Lucia I. 01:44:43.08
2012 Jakub F. 01:44:46.08
2050 Marian F. Vertiv 01:44:46.09
2084 Estera H. KPFC STUPAVA 01:45:08.83
2089 Mikuláš J. 01:51:18.30
2080 Natalia H. IBM ISC 01:52:17.54
2114 Silvia V. 01:52:52.04
2065 Peter Š. We ll Get There When We Get There 01:55:19.48
2024 Jozef G. Cykloklub Vysočan 01:57:28.77
2121 Petra P. 02:06:57.11
2055 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 02:22:06.01
2118 Marek J. MANAG TERMO 03:10:21.71
2119 Janka J. 03:10:22.42
0 Lenka A. Bratislava DN:St:ar.ts
0 Andrej K. ( Andy4175) CYKLISTICKÁ TOUR DN:St:ar.ts
0 Matúš Š. KPHC Turčianske Teplice DN:St:ar.ts
0 Matúš M. ŠKODA BIKE TEAM DN:St:ar.ts

Typ trate : Trasa B - 42 km - 900 m

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
3138 Matúš Jakub K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 01:35:01.77
3032 Lubomir M. WLRMcc 01:35:09.53
3106 Matej B. Finančné centrum Team 01:38:35.79
3139 Szilárd B. Buruczki Training System SE 01:38:59.17
3144 Tomáš D. Športový klub Devínska Kobyla 01:42:16.49
3141 Dominik G. ( dominikgabris192887) Finančné centrum Team 01:42:46.23
3078 Michal D. 01:43:23.37
3092 Ľubomír O. Bike4you Hlohovec 01:43:29.13
3079 Tibor C. Buruczki Training System SE 01:44:43.47
3137 Csongor B. BTS SC 01:46:43.96
3030 Erik K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 01:46:44.23
3117 Ondrej H. Športový klub Devínska Kobyla 01:47:05.96
3025 Branislav C. 01:47:57.71
3130 Norbert Š. Limbach 01:48:20.46
3053 Martin Holiš ( hoblik) Bike4you Hlohovec 01:48:27.82
3090 Michal Z. Radclub Parndorf 01:48:55.07
3148 Jakub M. PROefekt team 01:49:31.95
3062 Robert P. BROD GYM 01:51:49.79
3045 Martin Š. ( skopo) Kaktus bike team 01:52:41.53
3122 Lukas S. 01:53:43.05
3010 Marián M. SEGUM BIKE TEAM 01:53:47.93
3041 Lukáš M. ( lmmontsro) 01:53:51.69
3051 Andrej J. Stupava 01:53:52.02
3105 Bence C. KTM Team Hungary 01:55:27.67
3121 Ivan S. Skalica 01:55:40.43
3083 Mário K. 01:55:51.42
3088 Fedor M. 01:56:03.75
3119 Peter Ď. Rakeri 01:56:08.17
3063 Juraj B. CK Koliesko Stupava 01:57:10.91
3040 Daniel H. Cyklo Klub Dynamax Nitra 01:59:08.75
3033 Lukáš M. PROefekt team 01:59:19.16
3031 Dávid K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:00:13.71
3094 Patrik P. Bike4you Hlohovec 02:00:29.16
3013 Robert S. Bike4you Hlohovec 02:01:09.65
3060 Martin M. Svätý Jur 02:02:37.89
3112 Marián Š. 02:03:09.64
3038 Lukáš J. WLRMcc 02:03:41.14
3042 Lukas K. Kráľovské šípy 02:05:15.38
3081 Juraj F. Suncycle.sk 02:05:19.38
3022 Filip J. KAKTUS BIKE - Team Bratislava 02:06:13.12
3056 Peter B. 02:06:55.37
3102 Viktória S. KTM Team HUngary 02:08:42.12
3069 Martin D. Tyflocomp 02:09:46.37
3064 Vladimir B. 02:11:22.60
3095 Simon S. TRI TEAM MUSKETIERE 02:11:44.86
3076 Marek H. IBM ISC 02:11:51.35
3129 Milan I. 02:12:14.60
3039 Matúš Š. Bike4You Hlohovec 02:12:17.60
3018 Imrich T. ( bikerbrumko) Bajkula Bearider Bratislava 02:12:29.85
3114 Roland B. Dunajska Streda 02:13:22.84
3084 Pavol P. MTBiker 02:14:39.08
3085 Michal S. Častá 02:15:27.83
3028 Marek K. 02:15:28.08
3046 Martin P. 02:15:28.83
3024 Michal V. 02:15:29.08
3093 Matej V. Bike4you Hlohovec 02:15:59.83
3017 Michal S. 02:16:22.83
3061 Peter L. 02:17:33.07
3021 Dominik T. RAJO bike 02:17:54.32
3009 Markus W. LC Cafe Haferl 02:18:08.82
3077 Jozef L. IBM ISC 02:18:38.79
3055 Stanislav P. 02:18:45.06
3065 Radovan M. Píla 02:18:52.82
3012 Pavol T. ŠK Topoľčianky 02:20:34.30
3107 Juraj H. 02:22:09.05
3149 Jaroslav S. 02:22:09.80
3087 Juraj N. Dúbravka 02:22:16.54
3005 Jana K. Novomestský Superbiker 02:22:32.79
3116 Andrej L. 02:22:40.50
3111 Martin Š. 02:23:57.04
3047 Marek B. Borský Mikuláš 02:24:24.31
3058 Ivan K. RAJO bike 02:24:31.79
3124 Martin F. BaluarteCaffe 02:24:33.28
3059 Vladimír J. 02:24:50.79
3003 Michaela Š. 02:25:06.23
3008 Martin K. Cykloklub Vysočan 02:25:57.87
3015 Radovan J. 02:26:28.78
3113 Braňo P. 02:26:41.28
3052 Juraj K. 02:27:27.46
3089 Kristína N. BEERTEAM 02:27:29.77
3044 Peter Z. - 02:29:16.02
3136 Ivana D. 02:29:17.44
3128 Milan Dujsík ( sakal-1) BRS Technology - Kaktus bike racing team 02:31:02.43
3011 Marián M. CK Ioan 1209 02:31:02.93
3086 Martin S. CTM Stara Tura 02:31:16.75
3043 Andrej M. 02:31:19.25
3070 Peter K. 02:31:20.04
3071 Patrik K. IBM ISC 02:31:25.17
3035 Tomas S. 02:31:53.91
3054 Daniel K. kaktus bike team BA 02:32:56.50
3140 Roman Z. 3atletik Prievidza 02:33:22.25
3100 Kristian K. 02:35:11.49
3135 Milan K. CCS 02:35:20.98
3118 Jozef M. Pentagon 02:36:11.73
3134 Miroslav A. 02:36:24.48
3057 Miroslav V. 02:37:05.87
3074 Tomas K. IBM ISC 02:38:00.11
3126 Gabriel B. 02:38:02.72
3091 Robert V. 02:38:52.63
3109 Michaela H. 02:39:11.73
3120 Peter M. 02:39:41.36
3146 Júlia J. CK FALANGE 02:39:42.34
3037 Milan S. 02:41:02.45
3097 Ladislav B. ziadny 02:44:32.94
3019 Viliam P. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:44:43.44
3004 Martina Černayová ( 293macka) Bike4you Hlohovec 02:45:36.54
3007 Milan Černay ( 293macka) 02:45:37.03
3080 Lubomir K. 02:46:08.18
3143 Finet F. 02:46:12.93
3127 Ján F. Borský Svätý Jur 02:46:50.43
3020 Gabriela J. BRS Technology - Kaktus bike racing team 02:47:28.18
3115 Dieter H. Austrria biker 02:49:10.42
3132 Roman S. 02:49:21.17
3125 Miloš K. 02:50:39.41
3014 Marek M. Bratislava 02:50:50.42
3133 Josef B. 02:51:37.48
3108 Erik D. 02:57:31.92
3023 Jozef S. 02:59:59.15
3104 Juraj Š. 03:03:21.11
3068 Branislav U. 03:04:33.10
3016 Alexej Š. Kubra 03:04:34.84
3067 Miroslav B. 03:04:35.35
3145 Radka Z. 03:17:56.78
3027 Jakub J. 03:21:50.94
3066 Michal M. 03:25:44.49
3002 Terézia Š. 03:38:07.28
3026 Lukáš K. 03:38:09.43
3072 Petr Š. IBM ISC 04:31:28.93
3131 Štefan F. 04:42:58.37
3001 Barbora C. DN:Fi:ni.sh
3034 František J. DN:Fi:ni.sh
3147 Ján C. ebajk racing DN:Fi:ni.sh
3096 Peter Č. Športservis Team DN:Fi:ni.sh
3082 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM DN:Fi:ni.sh
3098 Herbert Z. RC-Tulln DN:Fi:ni.sh
3110 Marek P. ( marohc) Bike4you Hlohovec DN:Fi:ni.sh
3099 Friedrich P. Kollar Cycling Team DN:Fi:ni.sh
3123 Rudolf P. PROefekt team DN:Fi:ni.sh
3101 Milos K. Bike4You Hlohovec DN:Fi:ni.sh
3103 Roman H. Športservis Team DN:Fi:ni.sh
3048 Peter G. DN:St:ar.ts
0 Martin G. ( martin-gunis) Green bike DN:St:ar.ts
0 Slavomir K. ( Ledavi) TJ Radola DN:St:ar.ts
0 Lukáš B. CK Svätý Jur DN:St:ar.ts
3006 Rastislav G. Limbach DN:St:ar.ts
0 Róbert G. MTBIKER DN:St:ar.ts
0 Frantisek K. ProSport Team Košice DN:St:ar.ts
3073 Vladimír K. IBM ISC DN:St:ar.ts
3075 Jakub O. IBM ISC DN:St:ar.ts
3029 Marian M. SEGUM BIKE TEAM DN:St:ar.ts
0 Matej Š. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava DN:St:ar.ts
0 Ľubomír M. Cyklostore - APEN team DN:St:ar.ts

Typ trate : Trasa A - 76 km - 1850 m

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
4094 Martin K. PRO CYCLING AONE 03:09:25.63
4096 Juraj K. PROefekt across CST team 03:09:32.13
4087 Peter V. Športservis Team BA 03:21:58.32
4082 Šimon O. Cyklostore - Apen Team 03:22:18.54
4006 Tomáš J. ŠK Jablonica 03:22:22.26
4092 Daniel K. ebajk racing 03:22:34.57
4079 Bence D. Buruczki Training System 03:22:45.57
4086 Michael H. BikeManiac 03:24:34.74
4070 Martin S. 03:27:14.53
4095 Martin Š. ( smyky) GREENBIKE ALOHA TEAM 03:29:20.94
4023 Radovan H. Force KCK Zlín 03:31:05.75
4034 Sebastian P. ( bastylica) Expendables Cycling Team 03:31:08.67
4005 Marek Ondriš ( 323marek232) Bike4you Hlohovec 03:31:29.40
4033 Peter K. ( Kemo) Discover Cycling 03:33:04.00
4072 Matej P. Cycling Academy Bratislava 03:34:05.27
4068 Zdenko N. US Pressburg 03:34:27.39
4043 Jan H. 03:34:52.49
4078 Rudolf T. Toms Radhaus 03:41:26.21
4016 Martin M. ( Hary13) BRS KAKTUS BIKE 03:42:14.57
4004 Timotej M. ( motii) CCN 03:46:32.69
4002 Adam Š. 03:46:58.68
4073 Bernhard W. RC ARBÓ WEIZ 03:47:06.94
4066 Ľubomír J. 03:48:00.92
4071 Oswald V. 03:48:28.42
4015 František P. WLRMcc 03:48:41.67
4077 Zdenko Š. 03:48:58.95
4075 Johannes H. 03:49:02.25
4063 Marian Z. MTBIKER 03:50:45.74
4093 Štefan P. OUTSITERZ 03:52:53.41
4074 Peter F. Bike4you Hlohovec 03:52:55.65
4031 Martin Š. Expendables Cycling Team 03:53:27.91
4050 Karol T. PROefekt team 03:53:44.21
4009 Marek Z. 03:54:22.71
4054 David L. IBM ISC 03:54:46.39
4022 Michal K. 03:57:07.43
4084 Luboš H. ( lubos73) Neverice 03:59:33.12
4037 Martin B. ( the-redsox) BIKE RACING CLUB 04:00:40.14
4025 Lukas K. DT 04:01:57.63
4020 Mariann M. PRO Efekt Team 04:09:31.07
4030 Marešek 04:09:36.57
4091 Miloš J. 04:09:46.82
4042 Juraj T. 04:11:35.53
4040 Milan J. Limbach 04:14:17.51
4014 Matej M. 04:14:39.80
4056 Stanislav B. CK Koliesko Stupava 04:18:42.78
4021 Georg P. 04:18:55.47
4041 Vladimír Z. 04:19:32.46
4018 Filip M. 04:21:30.77
4088 Erik H. 04:21:33.44
4032 Róbert K. ( RoboNM) NMnV 04:23:03.93
4029 Radovan K. Horská Polícia 04:25:42.99
4019 Peter A. 04:26:35.89
4049 Ivo R. Transbeton Brno 04:27:50.49
4010 Ľubomír J. BA 04:27:59.73
4062 Peter J. CK Stupava Ski Klub Rychla Bezka 04:31:33.96
4035 Marek M. Bike-Centrum Dubnica nad Vahom 04:32:30.71
4028 Robert H. 04:34:26.45
4051 Marian Džongov ( Marin1) KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 04:38:41.27
4067 Martin Wachs ( martin_waxo) Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 04:39:21.52
4036 Rudolf M. Športservis Team BA 04:39:34.02
4065 Maroš S. CK Koliesko Stupava 04:41:51.16
4048 Emil G. Športový klub Devínska Kobyla 04:42:14.74
4003 Michal Š. CK FALANGE Bratislava 04:42:16.67
4044 Marko P. 04:46:36.20
4090 Laura L. BIKEGARAGE 04:47:50.63
4061 Kirill Z. 04:49:47.17
4047 Jozef K. Cyklocentrum Plus Trnava 05:06:23.79
4017 Bohumír P. OAC 05:15:47.75
4089 Peter V. Skalické trdla 05:20:51.72
4097 Bodnár M. 2 in a Row 05:42:39.87
4098 Gábor E. 2 in a Row 05:42:40.12
4052 Peter K. Cyklisti Trnava 05:43:13.12
4058 Miroslav K. 05:58:59.54
4024 Marek V. 06:04:57.75
4039 Milan P. DN:Fi:ni.sh
4081 Gabriel H. ( havrilla) PIERRE BAGUETTE team DN:Fi:ni.sh
4080 Michal D. ( michal.dubovec) InShape.sk DN:Fi:ni.sh
4083 Lech K. ( Lechu) BIKE RACING CLUB DN:Fi:ni.sh
4064 Jozef W. Bratislava DN:Fi:ni.sh
4069 Marian H. ( mekcen) DN:Fi:ni.sh
4076 Maxim E. DN:Fi:ni.sh
4046 Petr L. ( elvila) DN:St:ar.ts
0 Roderik Hartmann ( hartmannrodo) Bike Aréna Zlatnícka Dolina DN:St:ar.ts
4001 Miroslav I. Cyklistický klub Energia Svit DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. DN:St:ar.ts
4013 Jakub K. T2F DN:St:ar.ts
0 Radovan B. SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:St:ar.ts
0 Florian P. PROefekt team DN:St:ar.ts
0 Denisa Dubovská ( DeniDu) ŠK Jablonica DN:St:ar.ts
0 Vladimír H. Finančné centrum Team DN:St:ar.ts
0 Josef G. NAPARIDERS DN:St:ar.ts
4026 Martin T. Bikeunion DN:St:ar.ts
0 Jaromir S. DN:St:ar.ts
4008 Matúš P. StonksOnlyGoUp DN:St:ar.ts
0 Daniel O. TREK SE DN:St:ar.ts
0 Andrej Š. DN:St:ar.ts

Typ trate : BEH 8 km - 180m

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
7001 Martin K. ( martinkolacan) K K Racing DN:Fi:ni.sh
7002 Ivan Kolačan ( koiv1001) K K Racing DN:Fi:ni.sh
7003 Tibor P. Stupava DN:Fi:ni.sh
7005 Marian Š. ( xbiker) CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh
7006 Peter K. DN:Fi:ni.sh
7007 Tomas A. DN:Fi:ni.sh
7008 Ivan O. Stupava DN:Fi:ni.sh
7011 Branislav P. Stay Alive! Triathlon team DN:Fi:ni.sh
7012 Ľudovít H. Bratislava Runners DN:Fi:ni.sh
7013 Miroslav D. DN:Fi:ni.sh
7014 Martin G. Vysoka pri Morave DN:Fi:ni.sh
7015 Norbert K. Nectel running team DN:Fi:ni.sh
7016 Iveta O. Marianka DN:Fi:ni.sh
7018 Renata S. DN:Fi:ni.sh
7020 Michal D. DN:Fi:ni.sh
7022 Juraj O. ( eloscilatore) Športservis Bratislava DN:Fi:ni.sh
7025 Ľubomír O. Speed4dogs DN:Fi:ni.sh
7024 Tomáš K. DN:Fi:ni.sh
7026 Štefan J. Manag-Termo s.r.o. DN:Fi:ni.sh
7027 Katarína D. Bajkservis DN:Fi:ni.sh
7028 Maximilián K. DN:Fi:ni.sh
7004 Jakub A. BROKER SERVICE GROUP DN:St:ar.ts
7009 Dalibor G. Behamekecame DN:St:ar.ts
7010 Samuel V. DN:St:ar.ts
7017 Miroslav K. ( m.kadorik) Zlaté Moravce DN:St:ar.ts
7019 Zuzana M. Pacienti s pľúcnou hypertenziou o.z. DN:St:ar.ts
0 Dominika R. Bratislavský samosprávny kraj DN:St:ar.ts
7021 Judit B. DN:St:ar.ts
7023 Miroslav Ď. Liga lanovka DN:St:ar.ts
0 Erika K. Ľúbim Adamka DN:St:ar.ts

Typ trate : BEH 17 km - 370m

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
8001 Jozef Š. Stupava DN:Fi:ni.sh
8002 Michaela K. Fčelly karpatské DN:Fi:ni.sh
8005 Adrian K. Fčelly karpatské DN:Fi:ni.sh
8007 Ivan D. ( Ifcik) DN:Fi:ni.sh
8006 Nikoleta J. DN:Fi:ni.sh
8010 Lucia B. Kovalcuk Team DN:Fi:ni.sh
8014 Martin N. DN:Fi:ni.sh
8016 Valentína G. Bajkula Bearider Bratislava DN:Fi:ni.sh
8015 Miloš S. ( maila) KPFC Stupava DN:Fi:ni.sh
8017 Michal M. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava DN:Fi:ni.sh
8019 Dušan O. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava DN:Fi:ni.sh
8020 Katarína J. DN:Fi:ni.sh
8021 Marek M. DN:Fi:ni.sh
8022 Slavomír S. DN:Fi:ni.sh
8003 Sláva H. DN:St:ar.ts
8004 Tomáš H. DN:St:ar.ts
0 Marián P. DN:St:ar.ts
8008 Andrew D. DN:St:ar.ts
8009 Jozef K. Záhorská Bystrica DN:St:ar.ts
8023 Tomas H. braTRIslava triathlon team DN:St:ar.ts
8011 Matej K. DN:St:ar.ts
0 Ivan H. SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:St:ar.ts
8012 Tomáš G. Pofeo DN:St:ar.ts
8013 Slavomir H. Pofeo DN:St:ar.ts
keyboard_arrow_up